Loading...

Заява на розлучення зразок. Завантажити та подати самостійно

У разі відсутності спільних дітей та наявності згоди обох з подружжя на розірвання шлюбу – шлюб може бути розірвано в позасудовому порядку за спільною заявою подружжя. Бланк такої заяви, а також зразок заповненої заяви ви зможете завантажити трохи нижче. Крім того,  для того щоб ви могли розірвати шлюб самостійно я приготував покрокову інструкцію, яка допоможе вам це зробити.

Для того щоб звантажити покрокову інструкцію для розірвання шлюбу через РАЦС – натисніть тут.

помічник адвоката Марія Романюк

Марія Романюк

помічник адвоката

Залишились запитання? Телефонуй!

(068) 254-1818

Розірвання шлюбу через суд відбуважється, якщо:

  • у подружжя є діти,
  • майновий спір,
  • а також якщо один з подружжя проти розірвання шлюбу, або не може прибути у відділ РАЦС для розірвання шлюбу.

У такому випадку, ви маєте право звернутись до суду з позовною заявою про розірвання шлюбу. Завантажити покрокову інструкцію для розірвання шлюбу через суд можна тут.

Цікавить детальніше? Читайте наш блог.

Розірвання шлюбу між подружжям, яке має спільних дітей, або у яких наявний майновий спір, відбувається лише у судовому порядку. Як чоловік, так і дружина має право звернутись до суду з позовною заявою про розірвання шлюбу. Завантажити покрокову інструкцію для розірвання шлюбу через суд, можна тут.

Розлучення онлайн надає професійну юридичну допомогу з питань сімейного права

Розірвання шлюбу судом за спільною заявою подружжя, яке має дітей, підійде подружжю, яке досягло згоди про розірвання шлюбу, і хоче убезпечити себе від майбутніх непорозумінь, які можуть виникнути після розірвання шлюбу. Такий спосіб розірвання шлюбу передбачає необхідність укладення мідж сторонами договору про утримання дітей після розірвання шлюбу.

Завантажити покрокову інструкцію для розірвання шлюбу судом за спільною заявою подружжя можна тут.

помічник адвоката Марія Романюк

Марія Романюк

помічник адвоката

Залишились запитання? Телефонуй!

(068) 254-1818

Адвокат з розлучень

Якщо ви хочете зекономити свій час, та мати 100% гарантію того, що ваші документи будуть оформлені належним чином - залиште заявку.