Loading...

Список та зразки найважливіших документів для розлучення в Україні

Усі потрібні документи для розлучення та розірвання шлюбу. На цій сторінці ви можете скачати безкоштовно усі документи, які потрібні для розлучення та для судового розгляду без вашої участі в суді. Якщо ви не маєте юридичної освіти та ніколи самостійно не готували позовних заяв до суду – рекомендую вам звернутись на консультацію до адвоката. Після отримання консультації щодо розлучення, ви зможете правильно заповнити заяву на розлучення, зразок якої є на сайті. Також можете замовити “розлучення під ключ”, коли всі документи для розлучення готує та подає адвокат, а ви отримуєте готове рішення суду про розірвання шлюбу.

У разі відсутності спільних дітей та наявності згоди обох з подружжя на розірвання шлюбу – шлюб може бути розірвано в позасудовому порядку за спільною заявою подружжя. Які документи потрібні для розірвання шлюбу, якщо немає дітей. Бланк такої заяви, а також зразок заповненої заяви ви зможете завантажити трохи нижче. Крім того,  для того щоб ви могли розірвати шлюб самостійно я приготував покрокову інструкцію, яка допоможе вам це зробити.

Для того щоб звантажити покрокову інструкцію для розірвання шлюбу через РАЦС – натисніть тут.

помічник адвоката Марія Романюк

Марія Романюк

помічник адвоката

Залишились запитання? Телефонуй!

(068) 254-1818

Які документи потрібні для розлучення через суд. Розірвання шлюбу через суд відбуважється, якщо:

  • у подружжя є діти,
  • майновий спір,
  • а також якщо один з подружжя проти розірвання шлюбу, або не може прибути у відділ РАЦС для розірвання шлюбу.

У такому випадку, ви маєте право звернутись до суду з позовною заявою про розірвання шлюбу. Завантажити покрокову інструкцію для розірвання шлюбу через суд можна тут.

Цікавить детальніше? Читайте наш блог.

Розірвання шлюбу між подружжям, яке має спільних дітей, або у яких наявний майновий спір, відбувається лише у судовому порядку. Документи які потрібні для розірвання шлюбу через суд, якщо є діти. Як чоловік, так і дружина має право звернутись до суду з позовною заявою про розірвання шлюбу. Завантажити покрокову інструкцію для розірвання шлюбу через суд, можна тут.

Розлучення онлайн надає професійну юридичну допомогу з питань сімейного права

Пам'ятайте, що успіх судової справи про розлучення залежить від якісно підготовлених та вчасно поданих документів.

Розірвання шлюбу судом за спільною заявою подружжя, яке має дітей, підійде подружжю, яке досягло згоди про розірвання шлюбу, і хоче убезпечити себе від майбутніх непорозумінь, які можуть виникнути після розірвання шлюбу. Такий спосіб розірвання шлюбу передбачає необхідність укладення мідж сторонами договору про утримання дітей після розірвання шлюбу.

Завантажити покрокову інструкцію для розірвання шлюбу судом за спільною заявою подружжя можна тут.

помічник адвоката Марія Романюк

Марія Романюк

помічник адвоката

Залишились запитання? Телефонуй!

(068) 254-1818

Адвокат з розлучень

Якщо ви хочете зекономити свій час та мати 100% гарантію, що ваші документи оформлені належним чином - залиште заявку.