Допомога адвоката при розлученні

  1. Для вирішення яких питань знадобиться допомога адвоката?.
  2. Функції адвоката в справі про розірвання шлюбу.

Здається, що процедура розлучення не мала б бути складною, одружуються ж усі без адвоката! Та, на жаль, на практиці це доволі громіздкий процес в якому допомога адвоката вкрай необхідна.

Звісно, якщо у Вас немає жодних супутніх проблем, та партнер не проти розлучення, то для спільного звернення в РАЦС адвокат може і не знадобитись. Але, якщо за розлученням стоїть низка інших не вирішених питань, будь то наявність спільних неповнолітніх дітей, спільно нажитого майна чи інші питання, то допомога адвоката точно потрібна.

Для вирішення яких питань знадобиться допомога адвоката?

По-перше, адвокат надасть Вам допомогу, якщо немає згоди партнера на розлучення;

По-друге, допоможе з підготовкою позовної заяви про розірвання шлюбу та надасть юридичний супровід усього судового процесу;

По-третє, адвокат допоможе із вирішенням інших питань, зокрема щодо поділу майна, стягнення аліментів чи визначення місця проживання дитини;

По-четверте, участь адвоката в Вашій справі, суттєво підвищить шанси на позитивний результат, а також зекономить Ваш час.

Якщо ж у процесі розлучення Ви займаєте пасивну позицію, або ж просто не хочете бачитись з дружиною/чоловіком у зв’язку з неприязними відносинами, саме адвокат може взяти на себе функцію Вашого представника та мінімізувати контакти з іншим з подружжя.

Не зайвим буде участь фахового юриста і під час підписання різного роду договорів. Так, якщо у Вас є спільні неповнолітні діти, а звертатись до суду Ви плануєте із спільною заявою подружжя про розірвання шлюбу, попередньо, Вам доведеться укласти Договір про участь в вихованні та утриманні дитини. Саме для складення та підписання такого договору Вам точно знадобиться адвокат. Ваш адвокат перевірить відповідність Договору до чинного законодавства, переконається чи не порушено Ваші права та чи документ відповідає Вашим інтересам та інтересам дитини.

Додатково, адвокат може проаналізувати документ та надати фаховий висновок, щодо правових ризиків, які можуть настати після підписання останнього.

Функції адвоката в справі про розірвання шлюбу:

  • аналіз ситуації та консультація клієнта;
  • допомога у зборі пакету документів;
  • підготовка процесуальних документів по справі та їх подача;
  • представлення та захист інтересів клієнта;
  • інші дії по справі.

Таким чином, участь адвоката в процесі розлучення допоможе Вам зберегти час, нерви, та суттєво збільшити шанси на позитивний результат у Вашій справі.

Наскільки ця публікація корисна?

Натисніть на зірку та оцініть!

Середня оцінка 0 / 5. Кількість оцінок: 0

Оцінок ще немає. Оцініть першим!

2 коментарі

  1. […] справі про розлучення. Якщо все зробити правильно, то допомога адвоката при розлученні вам не […]

  2. […] бути згодом змінений (як зменшений, так і збільшений). Допомога адвоката при розлученні так як і при зміні розміру аліментів – деколи […]

Залишити коментар