Допомога адвоката при розлученні

  1. Для чого адвокат при розлученні
  2. Послуги адвоката в справі про розірвання шлюбу та ціна

Допомога адвоката при розлученні, чи потрібна вона. Здається, що процедура розлучення не мала б бути складною, одружуються ж усі без адвоката! Та, на жаль, на практиці це доволі непростий процес, але чи потрібен адвокат при розлученні. Давайте розберемось.

100 безкоштовних юридичних консультацій з сімейних питань

Для того, аби розібрватись, чи потрібна допомога адвоката при розлученні слід визначити, які саме питання має вирішувати адвокат з розлучень. Навіщо адвокат, якщо у Вас немає спільних дітей, майнового спору та партнер не проти розлучення, можна лише здогадуватись. Але, якщо за розлученням стоїть низка інших не вирішених питань, чи то наявність спільних неповнолітніх дітей, чи то спільно нажитого майна, чи інші питання. Як бути у такому випадку?

Допомога адвоката при розлученні онлайн

Інфографіка

Для чого адвокат при розлученні

✅ По-перше, адвокат при розлученні надасть Вам допомогу, якщо немає згоди партнера на розлучення;

✅ По-друге, допоможе з підготовкою позовної заяви про розірвання шлюбу та надасть юридичний супровід усього судового процесу;

✅ По-третє, адвокат допоможе із вирішенням інших питань, зокрема щодо поділу майна, стягнення аліментів чи визначення місця проживання дитини;

✅ По-четверте, участь адвоката в Вашій справі, суттєво підвищить шанси на позитивний результат, а також зекономить Ваш час.

Чи можна не йти в суд при розлученні, якщо є адвокат – так!

Якщо ж у процесі розлучення Ви займаєте пасивну позицію, або ж просто не хочете бачитись з дружиною/чоловіком у зв’язку з неприязними відносинами, саме адвокат може взяти на себе функцію Вашого представника та мінімізувати контакти з іншим з подружжя.

❗️Не зайвим буде участь фахового юриста і під час підписання різного роду договорів. Так, якщо у Вас є спільні неповнолітні діти, а звертатись до суду Ви плануєте із спільною заявою подружжя про розірвання шлюбу, попередньо, Вам доведеться укласти Договір про участь в вихованні та утриманні дитини. Саме для складення та підписання такого договору Вам точно знадобиться адвокат. Ваш адвокат перевірить відповідність Договору до чинного законодавства, переконається чи не порушено Ваші права та чи документ відповідає Вашим інтересам та інтересам дитини.

⚠️Додатково, адвокат може проаналізувати документ та надати фаховий висновок, щодо правових ризиків, які можуть настати після підписання останнього.

Послуги адвоката в справі про розірвання шлюбу в суді та їх ціна

Аналіз ситуації та консультація клієнта ⚠️

Під час консультації адвокату потрібно з’ясувати усі обставини справи. У справі про розірвання шлюбу адвокат повинен врахувати такі обставини: наявність спільних дітей, вік дітей, місце проживання подружжя, наявність майнового спору, наявність спору щодо дітей, утримання іншого з подружжя та дітей після розлучення. Ціна консультації адвоката щодо розлучення коливається від 400 до 1500 грн. Все залежить від складності ситуації та необхідності вивчати документи.


Допомога у зборі доказів 📕📗📘📔

Слід пам’ятати, що до суду при розлученні подаються не просто документи, а докази. Тому, кожен документ, який ваш адвокат подає до суду має щось доказувати. Наприклад, свідоцтво про шлюб, це доказ того, що шлюб укладено, а відповідно, є предмет спору. Якщо свідоцтва про шлюб немає, то його потрібно отримати. Отримати дублікат свідоцтва про шлюб можна в РАЦСі. Якщо клієнт не має можливості отримати таке свідоцтво (перебуває за кордоном), то адвокат може отримати такий дублікат за дорученням клієнта. Вартість послуг адвоката зі збору доказів  залежить від кількості документів та складності їх отримання. Вартість адвокатського запиту коливається від 400 до 1000 грн. Вартість отримання дублікату свідоцтва про одруження, орієнтовно 1000-1400 грн.


Підготовка процесуальних документів по справі 📄📂

Адвокат при розлученні готує позовну заяву. Підготовка типової позовної заяви про розірвання шлюбу в адвоката займає небагато часу. При підготовці позову про розірвання шлюбу адвокат визначає підсудність, розраховує судовий збір, долучає необхідні докази та готує позовну заяву. Також у справі про розірвання шлюбу можливе укладення договору про визначення місця проживання дитини, участь кожного з батьків у забезпеченні умов життя дитини, порядок здійснення батьками права на особисте виховання дитини. Які переваги розлучення за спільною заявою подружжя, читайте у нас на веб-сторінці. Вартість підготовки позовної заяви про розірвання шлюбу, типової – від 500 грн., нетипової – від 3000 грн. Вартість підготовки заяви та договору для розлучення за спільною заявою, коливається від 4000 до 15000 грн. Вартість залежить від кількості часу, необхідного для складання документу.


Представлення та захист інтересів клієнта в суді або на переговорах 👨🏻‍⚕️👩🏼‍⚕️

Представлення інтересів клієнта адвокатом у справі про розірвання шлюбу це відповідальне завдання. Важливо розуміти емоційний стан людей та вміти контролювати себе і клієнта, особливо на судових засіданнях, де сторонам так і кортить з’ясувати стосунки. Можна проводити і досудові переговори з метою захисту інтересів клієнта та досягнення миру між сторонами. Вартість судового засідання у справі про розірвання шлюбу становить від 700 до 2500 грн., як і ціна однієї години переговорів.


Інші дії по справі 🐙

Серед інших дій, які адвокат з розлучень можу робити у справі є дії з отримання рішення суду, переклад документів при розлученні з іноземцем, апостилювання рішення суду про розлучення, підготовка афідевітів для іноземних судів, відправка рішення суду за кордон, тощо. Також одночасно зі справою з розірвання шлюбу адвокат може вести й інші справи клієнта, як стосуються майна, до прикладу, поділ приватизованої квартири при розлученні. Вартість таких послуг від 500 грн.

Таким чином, участь адвоката в процесі розлучення допоможе Вам зберегти час, нерви та суттєво збільшити шанси на позитивний результат у Вашій справі.

Наскільки ця публікація корисна?

Натисніть на зірку та оцініть!

Середня оцінка 5 / 5. Кількість оцінок: 1

Оцінок ще немає. Оцініть першим!

2 коментарі

  1. […] справі про розлучення. Якщо все зробити правильно, то допомога адвоката при розлученні вам не […]

  2. […] бути згодом змінений (як зменшений, так і збільшений). Допомога адвоката при розлученні так як і при зміні розміру аліментів – деколи […]

Залишити коментар