Подати заяву в РАЦС на реєстрацію шлюбу або на розлучення онлайн – відтепер реальність

У час глобалізації та шаленого розвитку інформаційних технологій, все більше людей обирають онлайн ресурси для виконання тих чи інших завдань. Так, і державні органи спрощують багато процедур та запускають все більше онлайн сервісів. Зокрема, можна подати заяву в РАЦС онлайн для розірвання шлюбу через РАЦС.

Зауважте, якщо у шлюбі є діти або один з подружжя не бажає розлучатися тоді розривати шлюб доведеться через суд. Це звісно довша процедура і самотужки Вам не обійтись. Проте, Вам допоможуть наші фахівці сервісу «Розлучення Онлайн», які сформують та подадуть до суду усі необхідні документи. Особливою популярністю зараз користується послуга з визначення місця проживання дитини.

Переваги онлайн сервісів

До очевидних переваг онлайн сервісів відносяться:

 • зручність;
 • швидкість;
 • оперативність;
 • можливість онлайн контролю виконання заяви;
 • відстеження процесу розгляду звернення;
 • можливість здійснювати все з будь-якої точки.

Подати заяву в РАЦС онлайн на розлучення

ВЕБ-портал “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану”

Станом на сьогодні функціонує державний сервіс ВЕБ-портал “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану” (https://dracs.minjust.gov.ua/). Ви можете скористатись ним для Вашої зручності та уникнення черг у відділах державної реєстрації актів цивільного стану записатися через Інтернет на прийом до відділів ДРАЦС. Через цей сервіс також можна подати заяву онлайн на реєстрацію шлюбу.

На порталі «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» Ви можете записатись на прийом до відділу ДРАЦС у зручний для Вас час, задати питання в онлайн режимі, подати заяви на реєстрацію актів цивільного стану. Знаючи порядок розлучення без наявності спільних дітей, можна обрати найоптимальніший варіант для розірвання шлюбу. На сьогоднішній день порядок укладення шлюбу дозволяє подати заяву на реєстрацію шлюбу онлайн.

8 кроків, щоб скористатись сервісом та подати заяву в РАЦС онлайн:

 • Вам необхідно зайти на сайт https://dracs.minjust.gov.ua/;
 • Зареєструйтесь на порталі;
 • Оберіть вид послуги;
 • Підтвердити свою особу за допомогою цифрового підпису (або BankID);
 • Обрати відділ РАЦС (пам’ятайте, що орган ДРАЦС потрібно обирати за місцем прописки одного з подружжя);
 • Записатись на прийом;
 • Прикріпити копії документів;
 • Підтвердити подання заяви.

Вітаємо! Тепер залишається один раз відвідати орган реєстрації актів цивільного стану вже для отримання результатів по Вашій заяві. Таким чином, ви отримаєте результат без зайвих очікувань, нервів та черг.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 3

No votes so far! Be the first to rate this post.

7 коментарів

 1. […] який відділ реєстрації актів цивільного стану для реєстрації заяви на розлучення онлайн, а також, дату. Важливо запам’ятати, що дата […]

 2. Ира 01.02.2022 at 19:49 - Reply

  где взять реквизиты для оплаты для развода? ЗГС отказывается давать а я за границей и мне нужно подать онлайн заявку на развод

  • Шоробура Святослава 02.02.2022 at 14:45 - Reply

   Онлайн вы можете подать только заву на расторжение брака. Без вашего присутствия ваш брак не расторгнут. В вашем случае необходимо обращаться в суд.

 3. Мальвіна 03.04.2022 at 09:07 - Reply

  Я хочу розлучитись з чоловіком не я не він не проти тільки я зараз Служу в ЗСУ і не можу піти разом з ним до заксу

  • Мальвіно, для розірвання шлюбу через РАЦС потрібна особиста пристуність обох. Якщо розлучатись через суд, то це можна зробити з нашою допомогою. У такому випадку ваша присатність не є обов’язковою.

 4. Альона 14.09.2022 at 20:14 - Reply

  Доброго вечора , я розписана з іноземцем . Ми разом зовсім не проживали та спільного майна та дітей не маємо. Мені дуже терміново треба розлучитися з ним, він знаходиться у свої державі і повертатися до України не збирається. Звернулась з позовною заявою до суду по його прописці, судді вже третії раз мені відмовляють. Його контактів в мене не має для зв’язку , ми довгий час не спілкувались. Судовий збір оплачено но ніхно не хоче його повертати . Я не знаю що робити бо мені треба теміново розлучення до 30.10.2022 числа

  • Доброго дня, строк розгляду справи з розірвання шлюбу за законодавством становить до 2-ох місяців. Можемо допомогти розірвати шлюб з іноземцем терміново.