Головна » Блог » Подати заяву в РАЦС онлайн на розлучення

Подати заяву в РАЦС на реєстрацію шлюбу або на розлучення онлайн – відтепер реальність

У час глобалізації та шаленого розвитку інформаційних технологій, все більше людей обирають онлайн ресурси для виконання тих чи інших завдань. Так, і державні органи спрощують багато процедур та запускають все більше онлайн сервісів. Зокрема, можна подати заяву в РАЦС онлайн для розірвання шлюбу через РАЦС.

Зауважте, якщо у шлюбі є діти або один з подружжя не бажає розлучатися тоді розривати шлюб доведеться через суд. Це звісно довша процедура і самотужки Вам не обійтись. Проте, Вам допоможуть наші фахівці сервісу «Розлучення Онлайн», які сформують та подадуть до суду усі необхідні документи. Особливою популярністю зараз користується послуга з визначення місця проживання дитини.

Переваги онлайн сервісів

До очевидних переваг онлайн сервісів відносяться:

  • зручність;
  • швидкість;
  • оперативність;
  • можливість онлайн контролю виконання заяви;
  • відстеження процесу розгляду звернення;
  • можливість здійснювати все з будь-якої точки.

Подати заяву в РАЦС онлайн на розлучення

ВЕБ-портал “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану”

Станом на сьогодні функціонує державний сервіс ВЕБ-портал “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану” (https://dracs.minjust.gov.ua/). Ви можете скористатись ним для Вашої зручності та уникнення черг у відділах державної реєстрації актів цивільного стану записатися через Інтернет на прийом до відділів ДРАЦС. Через цей сервіс також можна подати заяву онлайн на реєстрацію шлюбу.

На порталі «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» Ви можете записатись на прийом до відділу ДРАЦС у зручний для Вас час, задати питання в онлайн режимі, подати заяви на реєстрацію актів цивільного стану. Знаючи порядок розлучення без наявності спільних дітей, можна обрати найоптимальніший варіант для розірвання шлюбу. На сьогоднішній день порядок укладення шлюбу дозволяє подати заяву на реєстрацію шлюбу онлайн.

8 кроків, щоб скористатись сервісом та подати заяву в РАЦС онлайн:

  • Вам необхідно зайти на сайт https://dracs.minjust.gov.ua/;
  • Зареєструйтесь на порталі;
  • Оберіть вид послуги;
  • Підтвердити свою особу за допомогою цифрового підпису (або BankID);
  • Обрати відділ РАЦС (пам’ятайте, що орган ДРАЦС потрібно обирати за місцем прописки одного з подружжя);
  • Записатись на прийом;
  • Прикріпити копії документів;
  • Підтвердити подання заяви.

Вітаємо! Тепер залишається один раз відвідати орган реєстрації актів цивільного стану вже для отримання результатів по Вашій заяві. Таким чином, ви отримаєте результат без зайвих очікувань, нервів та черг.

5/5 - (оцінок: 8)
За скільки часу зареєструють шлюб ?

Згідно зі статтею 32 Сімейного кодексу України, шлюб реєструється після спливу 1 місяця від дня подання заяви про державну реєстрацію шлюбу.

За наявності поважних причин керівник державного органу реєстрації актів цивільного стану дозволяє реєстрацію шлюбу до спливу цього строку:

  • у разі вагітності нареченої,
  • народження нею дитини,
  • а також якщо є безпосередня загроза для життя нареченої або нареченого, шлюб реєструється у день подання відповідної заяви або у будь-який інший день за бажанням наречених протягом 1 місяця.

Наявність поважної причини підтверджується документально.

В який РАЦС потрібно звертатися?

Чоловік та жінка можуть подати заяву про державну реєстрацію шлюбу онлайн та обрати будь-який відділ ДРАЦС незалежно від реєстрації місця проживання чи місця реєстрації шлюбу.

Оцінити статтю:
5/5 - (оцінок: 8)

17 коментарів

  1. где взять реквизиты для оплаты для развода? ЗГС отказывается давать а я за границей и мне нужно подать онлайн заявку на развод

    1. Онлайн вы можете подать только заву на расторжение брака. Без вашего присутствия ваш брак не расторгнут. В вашем случае необходимо обращаться в суд.

  2. Я хочу розлучитись з чоловіком не я не він не проти тільки я зараз Служу в ЗСУ і не можу піти разом з ним до заксу

    1. Мальвіно, для розірвання шлюбу через РАЦС потрібна особиста пристуність обох. Якщо розлучатись через суд, то це можна зробити з нашою допомогою. У такому випадку ваша присатність не є обов’язковою.

  3. Доброго вечора , я розписана з іноземцем . Ми разом зовсім не проживали та спільного майна та дітей не маємо. Мені дуже терміново треба розлучитися з ним, він знаходиться у свої державі і повертатися до України не збирається. Звернулась з позовною заявою до суду по його прописці, судді вже третії раз мені відмовляють. Його контактів в мене не має для зв’язку , ми довгий час не спілкувались. Судовий збір оплачено но ніхно не хоче його повертати . Я не знаю що робити бо мені треба теміново розлучення до 30.10.2022 числа

  4. А якщо чоловік в СІЗО і я подати хочу на розлучення та аліменти що треба і хто платить мито?

    1. Добрий день. Перелік документів для розлучення:
      -Оригінал свідоцтва про шлюб;-Копія паспорта та ідентифікаційного коду вашого;-Копія паспорта та коду чоловіка; -Копія свідоцтва про народження дітей(якщо є спільні неповнолітні).
      За загальним правилом мито сплачує позивач (тобто Ви) і якщо позовні вимоги суд задовільняє то стягує понесені витрати по сплаті мита в користь позивача з відповідача.

    1. Добрий день. За наявності дітей розлучення можливе через суд. Якщо у вас є питання, будемо раді вам допомогти.
      Звертайтесь за номером +380682541919 і ми надамо Вам консультацію.

  5. які документи потрібні для розлучення через суд за допомогою вас? Наявність неповнолітньої дитини

    1. Добрий день.
      Перелік документів для розлучення:
      -Оригінал свідоцтва про шлюб;
      -Копія паспорта та ідентифікаційного коду обох з подружжя (Якщо є);
      -Копія свідоцтва про народження дитини.

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Go to Top